Závody jednotlivců - přípravka - Houšťka - pátek 23.9.2016

13.09.2016 21:31

Vážení rodiče,

v pátek 23. 9. 2016 od 14.30 hod se koná 3. kolo závodů  jednotlivců v Houšťce. Tentokrát se mohou zúčastnit i děti mladší. Ročník 2010 závodí s ročníkem 2009.

Nominovaní závodníci do družstva A na finále družstev přípravky se nepřihlašují!!! Závodníci z družstva B se mohou těchto závodů v případě zájmu zúčastnit.

Děti je nutné přihlásit přes www.zavodnikancelar.eu nejpozději do čtvrtka 22. 9. 2016 do 17:00 hod.

Pokud jste byli na závodech v Houšťce v loňském roce, tak se nemusíte do tohoto nového systému registrovat, ale použijete přihlašovací údaje z loňska (z www.pripravka.houstka.com).

login je ve tvaru jmeno.prijmeni  !!!!
bez diakritiky !!!! (např. frantisek.kucera)

heslo je to, které jste minule zadali

Kdo na těchto závodech nikdy nebyl, musí se nejdříve na www.zavodnikancelar.eu zaregistrovat (vytvořit účet) a teprve poté se může přihlašovat na závody.

Účast v soutěži bude umožněna pouze závodníkům předem přihlášeným.
Pokud se nepřihlásíte v předem stanoveném termínu a přesto přijedete, nikdo start Vašeho dítěte nepovolí.

Pokud byste měli problémy s registrací, dejte nám vědět.

Startovné nehradíte, budeme hradit hromadně.

Prezentace na místě není. Přihlášení soutěžící se dostaví nejpozději 10 minut před zahájením rozdělení do skupin (tzn. na závody je potřeba dorazit nejpozději v 14:15 hod.).

Děti budou následně rozděleny do skupin podle jednotlivých ročníků. Každá skupina dostane svého "trenéra", se kterým bude po celou dobu závodu (je potřeba dát dětem batoh s jídlem, pitím, oblečením apod.) obcházet jednotlivé disciplíny. Po absolvování poslední disciplíny - běhu na 400 m se děti mohou rozejít k rodičům.

Doprava pouze vlastní !!! Mapa https://mapy.cz/s/J3uQ


Zpět